ERDOĞAN DERİ

 

 

Deri fabrikası ile 1998 yılında deri alanındaki üretimlerine ilk adımı atan Erdoğan Deri, günümüzde gelinen noktada, ayakkabıdan aksesuara, ev dekor ürünlerinden medikal ürünlere, giyimden otomotiv ve boya sanayine kadar çok geniş bir yelpazede çalışmalarını sürdürmektedir. Üretiminde imzasını atmış olduğu tüm ürünlerinde insan sağlığını gözeterek gerçek derilerle en yüksek kalitede üretim gerçekleştiren Erdoğan Deri, Çorlu’da bulunan 10.000 metrekare entegre deri & kürk fabrikasında, 100 kişilik uzman kadrosu ve ileri teknoloji makine parkurunda yerli & yabancı müşterilerinin güvenilir ve güçlü deri & kürk tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir.

Deri & kürk sektörünün farklı ve yenilikçi bir yüzü olarak; uzman ekibi, tecrübesi ve teknolojisi ile çalışmalarına devam eden Erdoğan Deri, Yenibosna’da bulunan merkez binasında; deri konfeksiyon ve ayakkabı ARGE çalışmalarını ve üretimini yapan ihracatçı bir deri firmasıdır. Deriye duyduğu aşkı, ürettiği her ürüne kalitesi ve yenilikçi vizyonu ile yansıtan Erdoğan Deri, 2009 yılında derimarket fikrini hayata geçirdi. ARGE çalışmaları ve alanının en iyisi uzman ekiple, müşterilerin talep ettikleri ürünler en hızlı ve kaliteli bir şekilde tedarik eden Erdoğan Deri, farklı sektörlere yönelik ürettiği deri ve kürk modellerini hem yurt içi hem de yurt dışı piyasasındaki müşterilerine direkt sunmaktadır. Deriye duyduğu derin aşkın izlerini, üretimini gerçekleştirdiği her bir ürüne en ince dokunuşlarla yansıtmayı da başaran Erdoğan Deri, hiçbir ürününde insan sağlığına zarar veren kimyasal içerikleri barındırmamaktadır. Bu da markanın, insan, toplum ve çevre sağlığına duyduğu hassasiyeti ve özeni de gözler önüne sermektedir. Diğer yandan Erdoğan Deri, müşterilerinin talepleri doğrultusunda tüm tasarım ve üretim süreçlerini de kapsayan kürk ceket ve kürklü bot üretimi de yaparak müşteri memnuniyeti hususunda farkını ortaya koymaktadır. İthal edildiği Ülkerlerde bulunan uzman kadrolar tarafından tek tek incelenerek seçilen ve Çorlu’da bulunan deri fabrikasına gelen tüm deriler, Erdoğan Deri’nin kaliteli, güvenilir ve profesyonelliği ile birleşerek en başarılı şekilde birer ürüne dönüşmektedir.

En önemli değeri müşteri memnuniyetini sağlamak olan Erdoğan Deri, yüksek kalitede ürettiği medikal koyun postu ile Woolmark kalite sertifikasına sahip Avrupa’nın ilk ve tek markasına sahip olmanın da gururunu yaşamaktadır. Bütün iş süreçlerinde, insan sağlığına ve doğaya zararlı işlemlerden kaçınarak, bütün artıkları arıtan Erdoğan Deri, ürünlerimize düzenli olarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uygulamaktadır. Erdoğan Deri ayrıca çalışanlarını; enerji verimliliği ve çevre temizliği konusunun ilk önceliğimiz olduğu konusunda bilinçlendirmektedir.