PEGIA

1998 yılında, deri serüvenine adım atan Erdoğan Deri, ayakkabı alanında kazandığı deneyim, kalite, uzmanlık ve başarıyı 2007 yılında Pegia markasına dönüştürdü. Dünya üzerinde en doğudan en batıya modern, stil sahibi ve ne istediğini bilen kadınların ilgisini çekmek amacı ile doğan Pegia markası, ilk günden bugüne kadar bu hedefinden bir an olsun sapmadan yoluna emin adımlarla devam ederek günümüzün deri ayakkabıdaki öncü markalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu ilk andan bu yana kaliteli, hakiki deri & kürk kendine özgü tasarımlarıyla ayakkabı koleksiyonları oluşturan Pegia , çeşitli malzeme ve işçiliği gerçek deri ve kürk ile birleştiren bir çizme koleksiyonu yarattı.

Pegia markasıyla üretilen tüm ayakkabı modelleri, kendine has tasarımları, profesyonel ve sanatsal işçiliği, renklerin büyüsünden esinlenerek oluşturduğu kusursuz renk bütünlüğü, rahatlığı, konforu, sağlık ve sıcaklık veren içyapısı ve şıklığı ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her sezon yenilikçi trendleri, koleksiyonlara katmayı da asla ihmal etmeyen Pegia markası, her zevke ve her türlü kombine hitap etmesiyle de göz doldurmaktadır.

Tüm bu özellikleri ile herkes tarafından sevilen, tercih edilen ve beğenilen bir markaya dönüşmesinin gururunu yaşayan Pegia, modaya uygun, insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen, sağlıklı ve konforlu ayakkabılar üretme vizyonunun hakkını da başarıyla vermektedir. Pegia, tüm ayakkabı modellerini şu 4 ana kriterden taviz vermeden üretmektedir:

  • Yasalara uygun, adil ve dürüst davranarak,
  • Üretimde emeği geçen insanlara haksızlık etmeden emeklerini sömürmeden,
  • En iyi çalışma koşulları sunarak,
  • İnsana ve çevreye zarar vermeden.

Pegia, tüm ürünlerinde gerçek deri ve kürk kullanmaktadır. Suni hiçbir maddeye ve insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasala üretiminin hibir kademesinde yer vermeyen Pegia, üğrünlerini satın alan müşterilerinin, ürünlerinin kabul edilebilir koşullar altında üretildiğinden emin olmalarını istemektedir. Kalitesinden ve güvenirliliğinden ödün vermeyen marka, başarısının sırrının çalışanları olduğunu çok iyi bilmekte,  bu nedenle çalışanları için rahat bir çalışma ortamı ve adil çalışma koşulları sağlamaktadır.