HİKAYEMİZ

BİR DERİ’N AŞK HİKÂYESİ

Bizim hikâyemiz, deriyeduyduğumuz derin aşkın hikâyesi. Bizim hikâyemiz, küçük bir başlangıcın, büyük bir dünyaya uzanan yolculuğunun hikâyesi. İlk adımlarını 1998 yılında ufak birkasaba içerisinde bir tabakhanede atan Erdoğan Deri, bugün geldiği noktada Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesindebulunan 10.000 m² entegre tabakhanesinde yoluna devam etmektedir.

Deriye duyduğu aşkı, ürettiği her ürüne kalitesi ve yenilikçi vizyonu ile yansıtan Erdoğan Deri, 2009 yılında Derimarket fikrini hayata geçirdi. 100 kişilik uzman kadrosu ve ileriteknoloji makine parkuruyla yerli & yabancı müşterilerinin güvenilir vegüçlü deri & kürk tedarikçisi olarak ürettiği tüm ürünleri, Derimarket aracılığı ile deri severlerin beğenisine sunan Erdoğan Deri, insan sağlığını üretimin her aşamasında ön planda tutmaktadır. Hakiki deri ve kürklü ürünlerini yüksekkalite standartları korunarak, ulaşılabilir fiyatla tüketiciye sunmak amacıyla 2009 yılında Erdoğan Deri tarafından kurulan Derimarket, sağlıktanmodaya, evcil hayvan malzemelerinden ev dekorasyon ürünlerine, giyim veayakkabıdan aksesuara kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır.En önemli değeri müşteri memnuniyetini sağlamak olan Erdoğan Deri, yüksek kalitedeürettiği medikal koyun postu ile Woolmark kalitesertifikasına sahip Avrupa’nın ilk ve tek markasına sahip olmanın da gururunuyaşamaktadır.

Tüm Ürünlerimiz Sağlığınızın Emrinde

Tüm ürünlerinde, hijyeni, natürelliği ve doğa dostu yaklaşımı barındıran Erdoğan Deri, ayrıca her mevsime uygun özeltasarım ürettiği kadın ve erkek kürklü bot, deri ayakkabı ve giysilik kürk ürünleri ile de deri & kürk sektörünün farklıve yenilikçi bir yüzü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Medikal ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, giyim, bebek bakımı, dekorasyon ve aksesuar ürünlerinde deinsan sağlığına olumsuz etkisi bulunan hiçbir kimyasal maddeye yer vermeyen Erdoğan Deri, kürk ve deri alanında sağlığı emrinize sunuyor. Ev dekorasyonu alanında da farkını ve kalitesini ortaya koyan Erdoğan Deri, ürettiği tüm deri ve kürk modellerini içve dış piyasaya müşterilerine direkt olarak sunulmaktadır. Diğer taraftan gelen talepler doğrultusunda kişiye özel kürklü bot ve kürk ceket üretimi de gerçekleştirilmektedir.

Erdoğan Deri hem ürünlerinde düzenliolarak Formaldehit, AZO ve Krom Altı testleri uygulamakta hem de insana vedoğaya zararlı tüm atıkları, ürünlerinden arındırmaktadır. Geniş ürün gamı,sizin ve sevdiklerinizin sağlığını garantiye alan medikal koyun postu ve şıklığınızı taçlandıran kaliteli aksesuarları ile Erdoğan Deri, bir deri’nin aşk hikâyesine sizleri de ortakederek büyük bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyor ve yaşatıyor.