SUNİ DERİ NEDİR? SUNİ DERİ TÜRLERİ NELERDİR?

Suni deri, deriye benzer görünümlü bir ürünüdür. Adından da anlaşılacağı gibi suni deri asıl derinin taklit edilerek üretilen teknoloji ürünüdür. Farklı teknik yöntemlerle, doğal deri kullanmak istemeyen ya da daha uygun ürün tedariki sağlamak amacıyla üretilmektedir.

Başlangıç noktası, tabanda bulunan kumaş üzerine sentetik kaplama yapılarak kullanılmaktı. Günümüzde ise Endüstriyel olarak üretilen suni deri yaygın kullanım alanına sahiptir. Mat ve parlak, modern ve şık tasarımlı suni deri ürünlere kolaylıkla sahip olunabilmektedir.

Suni Deri Nedir?

Suni deri çeşitli tekniklerle üretilerek gerçek deriye alternatif olarak sunulmaktadır. Suni deri nedir nasıl yapılır sorusu herkesin merak konusudur. Farklı tekniklerle suni deri üretilebilse de Poliüretan ve Polivinil Klorürden üretilmektedir. PVC olarak tanımlanan Polivinilklorür maddesi Pu ürünler üretim teknolojisinin hammaddesidir. Suni deri üretiminde genellikle sentetik pamuk kullanılmaktadır.

Ana malzeme diye tanımlanan taban kumaşı sonraki üretim tekniğini kabul eder özellikte üretilmelidir. Suni deri kumaş üzerine sentetik kaplama yapılarak elde edilmektedir. Suni deriden üretilen malzemeler genellikle su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nedenle yağmurluk, ayakkabı, çanta v.s üretiminde kullanılmaktadır.

Pu Deri Nedir?

Suni deri ürünler doğal deriye alternatif olarak üretilmektedir. Bu nedenle suni deri fiyatları daha düşüktür. Kullanıcılara uygun fiyata deri görünümlü ürünler sunabilme olanağı vermektedir. Suni deri imalatı Pu deri nedir sorusunu akla getirmektedir. Pu suni deri, doğal bir ürün olmadığı halde Poliüretandan üretilen deri türüdür. Cilt suni deri nedir sorusunun cevabı kaplama sistemi olarak kullanılan deri türüdür. Olacaktır.

Cilt suni deri ürünler genellikle daha uzun süre dayanması istenen ürünlere uygulanmaktadır. Suni deri ürünler, yapay deri nedir sorusuna cevap olarak verilebilmektedir. Yapay deri, pek çok sektörde kullanılan alternatif ürünler arasında bulunmaktadır. Özellikle tekstil sektöründe yapay deri geniş kullanıma sahiptir.

Panzot Deri Nedir?

Vinleks deri, Polivinilklorürden üretilen deri türüdür. Suni deri tamiri kolaylıkla yapılabilmektedir. Kullanıcılarına şık ve modern görünümlü ürünler sunan suni deriler geniş renk seçeneği vermektedir. Poliuretan malzemelerden üretilerek kullanıma sunulan suni deri, döşemelik deri kumaş olarak, ayakkabı, çanta, giyim eşyalarında kullanılmaktadır.

Panzot deri nedir diyecek olursak, Polivinilklorür PVC ve Poliüretan PU malzemelerden üretilen deri türüdür. Cevabı verilebilmektedir. Suni deri örnekleri arasına sayısız ürün girmektedir. Vinleks deriler, çoğunlukla dış mekan koltuk, sandalye kaplamalarında, minder ve şemsiye yapımında kullanılmaktadır. 7/24 seçimlerinizi yaparak sipariş verebilir suni deri ürünlere sahip olabilirsiniz.

Suni Derinin Özellikleri

Suni deri özellikleri arasında, kolay kullanımı ve geniş renk seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca ekonomik fiyatı, çok amaçlı kullanım özelliği, renk seçeneğiyle beğeni kazanmaktadır. Suni deri satın al seçeneğiyle sipariş oluşturabilirsiniz. Doğal deriye oranla son derece uygun fiyatlı olmasına rağmen bir çok suni derinin zararları bulunmaktadır.

Bu zararları incelemek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca suni deri leke tutmaz, kolay temizlenir. Üretim tekniklerine uyumu kolaydır ve özel bakım gerektirmemektedir. Suni deri özellikleri arasında doğal deri kullanmak istemeyen vegan ürün tercih edenler için uygun olması da bulunmaktadır. Ayrıca suni deri kullanıcıları, hayvanların can güvenliğine de destek olmaktadır.

Suni Deri Fiyatları

Suni deri fiyatları sektörde bulunan yüksek üretim kapasitesi ve kullanıcı memnuniyetine bağlı olarak planlanmaktadır. Suni deri fiyatları son derece düşük olarak kullanıcıya yansıtılmaktadır. Sentetik deri nedir merak edenler için doğal deriye benzer vegan deri türüdür cevabı verilmelidir. Doğal deriye alternatif olarak kullanılsa da gerçek derinin yerini tutmamaktadır.

Gerçek ve doğal deri ürünlere ulaşmak için derimarket sayfasına göz atabilir ve beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çok Sorulan Sorular

Suni Deri Tercih Edilir mi?

Evet! suni deri pek çok alanda tercih edilen bir ürünüdür. Uygun fiyatı, geniş renk seçeneği tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır.

Suni Deri Ayakkabı Su Geçirir mi?

Suni deri ürünler hassastır. Çok gerekli olmadıkça yıkanmamalı, kuru temizleme yapılmamalıdır. Sadece nemli bezle silinmesi yeterli olacaktır.

Suni Deri Ayakkabı Makinede Yıkanır mı?

Suni deri ayakkabı bakımı, nemli bezle kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu nedenle suni deri ayakkabılar makinede yıkanmamalıdır. Her türlü suni deri ürün temini ve bakım- kullanım talimatları için ilk doğru adres derivesen.com zaman sınırsız ziyaret edilmelidir.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir