DERİ ETEK İLE DAHA ÇEKİCİ VE İDDİALI OLUN

Deri etek modelleri gündüz ya da gece iddialı parçalar ile tamamlayarak şık ve çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Deri etek modellerinde daha çok siyah renk tercih ediliyorsa da farklı renkteki deri etekleri de kullanabilirsiniz. Deri etekler her zaman moda olan parçalardır.

Etekler her mevsim var olan önemli bir kumaş stilidir. Eteklerin birçok çeşidi ve tarzı mevcuttur. Bugün bizim konu alacağımız etek tarzı siyah deri eteklerdir. Deri tarzı giymeyi bazı bayanlar çok fazla sever. Bu öneri onlar için çok cazip olabilir. Siyah deri etek kombinlerini en çok bahar mevsimlerinde kullanırlar genelde bayanlar. Şunu söyleyebiliriz ki her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani geniş bir yelpaze sunar bize giymek için.

Siyah deri etekler gardırobumuzun önemli bir parçası haline gelmeli. Çünkü çok farklı kombinasyonların önemli bir parçası olarak kullanılabilir. Ofiste kullanacaksanız düğmeli gömlek, siyah deri etek ve topuklarla güzel bir üçlü oluşturabilirsiniz. Sokak stili olmazsa olmazdır. Sokak kombin fikri olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için önerimiz kazakla kombin yapmanız olacaktır.

Ayakkabı seçimi söz konusu olduğunda ise önerilerimiz siyah deri ayakkabı, ayak bileğinde çizme, diz üstü çizmeler en güzel fikirlerdir. Göğüs dekolteli kırmızı bir bluz ile siyah kırmızı kombin yapabilirsiniz. Ayakkabı renginiz bluzla aynı tonlarda olursa daha etkili bir stil olacaktır. Aksesuar ve saç modelinizi özenle seçmelisiniz.

İnce bir bel ve geniş kalçalara sahip bayanlar pileli ve aşağıya doğru genişleyen  etekleri tercih ederek istedikleri görüntüye kolaylıkla ulaşacaklardır. Pileli deri etek modelleri basen bölgesini gizlemek için çok uygundur etek boyu ise dizin hemen üstünde tutulmalıdır. Fazla uzun olmayan ve bedenine oturan deri etek modelleri minyon yapılı kadınların tercih etmesi gereken deri etek modelidir.

Deri etek kombinin de son tamamlayıcımız ayakkabılardır. Mevsimsel geçiş yaşadığımız şu günlerde siyah çorap ve siyah bot ile deri etek kombinlerimizi rahatça  oluşturabiliriz. Kısa eteklerle uzun çizmeleri kombin oluşturarak hoş bir görüntü elde edebiliriz. Dizlerde biten etek modellerinde bilekte biten bot tercih edilerek doğru kombine rahatça ulaşılabilir.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir