EN COOL TARZLAR İÇİN DERİ AKSESUARLAR

Aksesuarlar hem kadınlar hem de erkekler için tarzı ve şıklığı tamamlayan en önemli parçalardır. Bu parçaların deriden yapılmış olması ise çok daha asil ve zengin bir görüntü sunacaktır. Deri aksesuarlar, kendi içerisinde geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Dericilikte gelinen son noktada artık her türlü aksesuar deriden de üretilebilmektedir. Deri çanta, cüzdan, kemer, bileklik, şapka, kartlık gibi çok sayıda deri aksesuar çeşidi sayabiliriz.

Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İster kadın ister erkek olun, cool bir tarza sahip olabilmek için, aksesuar seçimini doğru yapmalısınız. Doğru aksesuar seçimini belirleyen bazı faktörler vardır. Bunlar tarzınıza uygunluğu, ebat, renk, ürünün modeli, desen ve beden vb şeklindedir.

Aksesuarlar şıklığınızı tamamlayan en önemli parçalardır. Doğru bir kombinasyon ile sıradan bir aksesuarla bile olduğunuzdan daha şık görünebilirsiniz. Seçtiğiniz aksesuarın kıyafetlerinize uygun renk, ebat ve bedende olması da son derece önemlidir. Aksi durumda kullandığınız deri aksesuarlar, üzerinizde sönük kalacaklardır.

Şıklığın temelinde renklerin uyumu yatmaktadır. Seçtiğimiz aksesuarlar ve kıyafetlerimizin uyumu çok önemlidir. Bazen zıt renkler kendi içerisinde hoş bir görüntü sunarlar. Ancak burada sizin modayla ne derece yakından ilgilendiğiniz de önemli. Modanın çok uzağında bir tarz benimser ve bu tarzı da zıt renklerle harmanlarsanız çekiciliğiniz olmayacaktır. Her zaman uyumluluk ve yakın renkler çok daha şık ve çekici gelmiştir.

Bayanlar için en önemli deri aksesuarın başında ise çantalar gelmektedir. Çantalar kadınların her zaman en değerli kurtarıcısı olmuştur. Gerçekten zarif, kaliteli, çekici, asil ve deriden yapılmış bir çantaya sahipseniz, her ortamda ve durumda avantajlı çıkacaksınız. Kullandığınız çantanın boyutu da son derece dikkat gerektiren bir durumdur. Eğer kısa boyluysanız çantanızın küçük, uzun boyluysanız çantanızın büyük olması sizde çok daha iyi görünecektir.

Erkekler için ise en önemli aksesuar kuşkusuz cüzdan ve kartlıklardır. Tasarımı şık deri bir cüzdan kullanan bir erkek her zaman zarif görünecektir. Aynı şey deri kartlıklar için de geçerlidir. Yine ayakkabınızda aynı renkte tercih edilen deri bir kemer ile tarzınızı cool bir hale getirmeniz de mümkün.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir