ERKEK DERİ CEKET MODELLERİ

Erkek modasında, hiçbir dönem ve zaman trendi geçmeyen deri ceketler, farklı modellerde ve tasarımlarda zamanın dokusuna uyum sağlayarak erkekleri şıklık kazandıran önemli bir giyim unsurudur. Tıpkı kadınlar gibi, erkekler için deri ceket en kurtarıcı parçalardan biridir. Kurtarıcı olduğu kadar kombin yapmakta da kolaylık sağlayan erkek deri montları ile kusursuz stiller yaratmak oldukça kolaydır.

Bu sezona rotamızı çevirdiğimizde erkek deri ceket modelleri içerisinde canlı renklerin daha ön plana çıktığını söyleyebiliriz. Diğer bir deyişle deri ceketleri canlı renklerle birlikte kombinlemek bu sezonun moda trendleri arasında bulunuyor. Bordo ve kırmızı renkleri bu kombinleri oluştururken göz önünde bulundurmanızı özellikle tavsiye ederiz.

Deri Ceket Kombini

Deri ceketle şık kombin yaratmak için ise en cool sokak stillerinden ilham alın ve deri ceketinizi beyaz gömlek ya da beyaz polo yakalı tişört ile bir araya getirip, siyah dar kumaş pantolon ile kombininizi tamamlayın. Ayakkabı seçimine de dikkat! Siyah oxford deri ayakkabılar stilinize harika bir dokunuş yapacak!

Eğer renkli deri ceket giyecekseniz seçtiğiniz tişört, kazak ve pantolonun uyumu oldukça önem kazanıyor. Örneğin bordo deri ceket giydiğinizde içinize gri veya beyaz bir üst giyebilir, altınıza da siyah veya gri bir pantolon seçebilirsiniz. Kahverengi deri ceketlerinizi ise denim gömlekler ile tamamladığınızda harika bir stil yaratabilirsiniz.

 

Deri Ceket Modelleri

Mevsimsiz diyebileceğimiz ceketler, her mevsim farklı kumaşlarla ve modellerle karşımıza çıkıyor. İnce ve yaz akşamlarımıza eşlik eden ceket modellerinden sıcak tutan kalın ceket modellerine kadar birçok ceket çeşidi her yıl farklı modellerle koleksiyonlarda yerini alıyor. Gece davetlerinde klasik ceketlerle kombininizi taçlandırırken, spor ceketlerle sokak stilinizi güçlendirebilirsiniz. Ceket deyince akla ilk gelenlerden biri olan deri ceketler, en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Dik yakaya sahip modellerden bisiklet yaka deri ceketlere, klasik deri ceket modellerinden spor çizgilerde olan modellere kadar farklı modellerde deri ceketi her sezon yenilenen koleksiyonlarda görebilirsiniz. Geçmişten günümüze gelen ve hala moda olan deri ceketler, asi tarzın ve özgürlüğün adeta bir sembolü olmuştur. Moda konusunda zorlanan beylere kolaylık sağlayan deri ceketler, kolay kombinlenebilir olmasıyla da tercih sebebi oluyor.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir