KÜRKLÜ ELDİVEN ALMAK İÇİN 7 SEBEP

kahverengi kürklü eldiven

Genelde giyim sektöründe yer eldiven, önemli bir parça olarak hem giysi hem de bir aksesuar şeklinde tanımlanabilmektedir. Kış mevsiminde elleri soğuktan korumak için kullanılan eldivenler bazen de davetlerde çok şık kombinlerin bir parçası şeklinde de kullanılır. Eldivenlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri de kürklü eldiven modelleri olmaktadır.

Kışın soğuk havalarda ve kar yağışlı havalarda kullanımı son derece rahat ve konforlu olan bu model cildinizi de çok hassas bir şekilde korumaktadır. Aynı zamanda kış mevsiminde ellerinizin çatlamaması ve tahriş olmaması için kürklü eldiven oldukça güvenli bir çözüm olmaktadır. Genelde kış mevsiminde hem konforlu hem de şık görünümü ile çok yaygı bir şekilde kullanılan kürk eldiven seçenekleri, kış sporları ile uğraşanlar, motosiklet kullananlar veya dondurucu soğuklarda dış ortamda çalışmak durumunda kalan kişiler için çok ideal bir üründür.

Kış mevsiminin dondurucu soğuklarında elleri soğuğa karşı korumakta, pamuklu ve de hava alan yapısı ile cildin tahriş olmamasını sağlamaktadır. Bunun yanında uzun süre dışarıda vakit geçirdiği zamanlarda da vücut ısısının düşmemesine destek olur. Bunun yanında nemi dışarı atan ve terlemeyi de önleyen yapısı ile kürklü eldiven bayan modelleri vücut konforu ve hijyen için çok avantajlı bir ürün olmaktadır.

Neden Kürklü Eldiven Almalıyım?

Kış mevsiminde çok sık kullanılan ürünler arasında yer alan içi kürklü eldiven çok popüler ürünler arasında yerini almaya başlamıştır. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri ve tasarımları ile de her kıyafet tarzına uyum sağlamaktadır. Bu bakımdan kürklü eldivenlerin pek çok avantajlı durumları söz konusu olmaktadır. Bu avantajlar da şu şekilde olmaktadır.

 1. % 100 Organik olması:

  Genel olarak baktığımız zaman deri kürklü eldiven modelleri hem doğal malzemelerden yapılmakta hem de % 100 organik olmaktadır. Bu da ürünün son derece sağlıklı ve konforlu olmasını sağlamaktadır. Doğal ürünler daima konfor ve rahatlık sağlamaktadır. Aynı zamanda çok uzun yıllar da kullanım sunan bu ürünler, maliyet olarak tasarruf sağlamaktadır.

 2. Isı Yalıtımı:

  Satın aldığımız kürklü deri eldiven modelleri ısı yalıtımı da sağlayan özelliklere sahip olmaktadır. Bu şekilde kişinin zor hava koşullarında ellerinin zarar görmesi ya da üşümesi önlenmektedir. Termal özelliğe sahip olan ürünlerin kullanımı çok avantajlı olmaktadır.

 3. Nefes Alan Yapısı:

  Genelde içi kürklü deri eldiven modellerindeki özelliklerin başında nefes alan yapıları gelmektedir. Bu şekilde kişinin el terlemesi tamamen önlenmektedir. Bunun sonucunda da bakteri ya da mantar zararlı oluşumlarında önüne geçilmektedir.

 4.  Cilt Dostu Olması:

  Kullanım özelliklerine bakıldığı zaman deri kürk eldivenler hem elleri koruma hem de üşümeyi önleme özelliğine sahip olmaktadır. Kürklü eldivenler her koşulda kişinin ellerini korumakta kış havası nedeni ile olan çatlak oluşumunu da önlemektedir.

 5. Konfor Sağlaması

  Kullanım olarak bakıldığı zaman kürklü eldiven modelleri ellere çok büyük konfor sağlamaktadır. Hem terlemeyi önlemekte hem de sıcaklığı sağlamaktadır.

 6. Dayanıklı Yapısı

  Genelde hem bayan hem de erkek kullanımına uygun özellikleri olan kürklü eldivenler çok uzun yıllar kullanıma uygun olan malzemeler ile üretildiği için çok kullanışlı olmaktadır. Aynı zamanda içi kürklü erkek eldiven modelleri, erkeklerin iş hayatında ya da herhangi bir aktivitede kullanım sağladıkları çok sağlam ve uzun ömürlü ürünler olmaktadır.

 7. Şık Görünümü

  Kürklü eldiven modelleri hem soğuktan korumakta hem de kombilerinizde çok uyumlu aksesuarlar arasında yer almaktadır. Bu bakımdan düşünüldüğü zaman, her kıyafet stili için farklı tasarımda kullanıma açık ürünler olmaktadır.

Kürklü Eldiven Fiyatları

Hem markaya hem de kullanılan malzemeye göre kürklü eldiven fiyatları değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda % 100 doğal olan deri kürklü eldiven modelleri süet kürklü eldiven modellerine göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kürklü Eldiven Sıcak Tutar mı?

Kürklü eldiven hem yapı özelliği hem de ısı yalıtımı ile kış mevsiminde en iyi ısıtan ürünler arasında yer almaktadır.

Kürklü Eldiven Hemen Yıpranır mı?

Kürklü eldiven üretim olarak son derece sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan çok uzun süreler kullanıma da uygun olmaktadır.

Kürklü Eldiven Nerede Satılır?

Kürklü eldiven kış sezonunda her mağazadan satın alabileceğiniz ürünlerden biri olmaktadır. Aynı zamanda online alışveriş sitelerinden de de satın alabilirsiniz.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir