COOL MOON

İmzası bulunan tüm ürünlerinde hakiki deri ve kürk kullanan firmamız Erdoğan Deri, Cool Moon markasıyla şıklığınızı ve zarafetinizi de başarılı bir şekilde her zaman taçlandırıyor. Ayakkabı, giyim, aksesuar çeşitleri ile kendi tarzını ödüllendirmek isteyen kadın ve erkekler için özel olarak ürettiği tasarımlarla dikkatleri üzerine çeken Erdoğan Deri, Cool Moon marka ayakkabılarla da farkını ortaya koyuyor.

En özel anlarınızı olduğu kadar, rutin günlük yaşantınızı da Cool Moon ayrıcalığı ile en tarz ve en şık hale dönüştürmek ise çok kolay. Kışın tercih edilen botlarda oldukça geniş bir ürün katalogu bulunan Cool Moon, sağlığı ayağınıza getirirken, şıklık ve konforu da sizlere sunuyor. Cool Moon, hakiki deri kürklü bot çeşitlerinde en trend ürünlere yer vererek yüz güldüren sonuçlara imza atarken, ayaklarınızı en soğuk kış koşullarından bile oldukça sıcak tutuyor. El işçiliğinde ve tasarımda yeni trendleri ve modayı ince bir nakış gibi ürünlerine işleyen marka, şıklığın ve asaletin de yansımasına sizleri eşlik ediyor.

Cool Moon markası, tüm bot ürünlerinde hem kadın, hem erkek hem de çocuklara özel, kendine has tasarımı ile tüm kombinlere uyum sağlamasıyla da beğeni topluyor. Çatlamayan ve renk atmayan derilerin kullanıldığı ürünleri ile marka, üretim portföyünde ayrıca tasarım noktasında da spor ve klasik giyime eşlik edecek geniş bir ürün yelpazesine yer veriyor. Böylece ayakkabılarınızla birlikte sağlık ve hijyeni yaşarken diğer taraftan da tasarım bakımından estetik kaygılarınız giderilmiş oluyor. Cool Moon, bünyesinde bulunan tüm ürünlerinde birinci sınıf deri ve işçilik kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi de sürdürüyor.

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir