DERİ EV DEKOR ÜRÜNLERİ

Kaliteyi estetikle buluşturan, hemen her zevki bir şekilde memnun etmeyi başaran, farklı yorumlara ve değişimlere açık, yeni ile gelenekseli dengeli şekilde aynı formda tutabilen deri, ev dekor ürünleri içerisinde de farkını kalitesi ve görsel cazibesiyle ortaya koyuyor. Modası asla geçmeyen bekli de tek malzeme olan deri, günümüzde ev dekor ürünleri olarak mekânlarımızın vazgeçilmezleri arasındaki yerini çoktan aldı. Deri kullanmalı mıyım? Kullanmamalı mı? Sorusunun yerini; hangi deri malzemeyi hangi ortamda nasıl kullanmam gerekiyor? sorusunun aldığı bu dönemde, deri ürün çeşitliliği ve modellerindeki artış, farklı cevapları da beraberinde getiriyor.

Deri Koltuklar Hep Zirvede

Deri ev dekor ürünleri denildiğinde kuşkusuz akla ilk gelen, deri koltuklardır. Yaşam alanlarınızda yer vereceğiniz tek bir deri koltuk bile, odanızın ve evinizin havasını fazlasıyla değiştirecektir. Fark yaratan çizgileri ve sürekli yenilenen tasarımları ile deri koltuklar, daha çok ofislerin vazgeçilmezi olarak görülse de artık bir alan kısıtlamasını aşmış durumdadır. Özgün dekorasyonlardan sade mekânlara kadar birbirinden farklı mekanlara sağladığı uyum ile de büyük beğeni toplayan deri koltuklar, ister tekli ister bir takım olarak kullanılabilmekte, yaşanılan mekanlara estetik ve şık bir görünüm kazandırmaktadır.

İhtişamlı Renklerin Cazibesi

Deri ev dekor ürünlerinin bir diğer avantajı ise ihtişamlı, cesur, hareketli renkleri de en iyi şekilde taşıyabilmesidir. Her renk her ürüne, malzemeye ya da eşyaya gitmez, ancak söz konusu deri ise bu yargıyı bertaraf eder. Rengârenk bir yaşam alanını beyaz bir deri koltuk ile biraz sakinleştirebilir, ya da tam tersi çok sade ve düz döşenmiş bir odayı, canlı ve enerjik bir deri halı ya da kanepe ile biraz hareketlendirebilirsiniz.

Deri Halının Vurucu Etkisini Keşfedin

Yaşam alanlarımızda en fazla görülen bir diğer deri ev dekor ürünü de kuşkusuz deri halılardır. Ağırlıklı olarak dana derisinden ve koyun postundan yapılan deri halılar, doğallıkları, zarif duruşları ve dayanıklılığı ile birçoğumuzu etkisi altına almaktadır. Özellikle de mobilyalarla, ihtişamlı görünümü sayesinde başarılı bir uyum sergileyen deri halılar, farklı renk ve tonları ve elbette ki doğal desenleri sayesinde evlerdeki ve ofislerdeki ağırlığını arttırmaktadır. Sağlık açısından da büyük faydalar sunan deri halılar ve koyun postları, uzun ömürlü olmaları ve kolay temizlenebilmeleriyle de avantajlı bir kullanımın kapılarını aralayan en şık deri ev dekor ürünlerinin başında gelmektedir.

 

 

 

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir