DERİ HALI İLE EVİNİZİ DİZAYN EDİN

Deri Halı  Nedir? 

Deri halı, şık zarif dokulu sağlıklı bir zemin örtüsüdür. deri halı, kullanıcıya yüksek konfor alanı yaratan, kaymaz tabanı sayesinde güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır. Doğal derinin özel işlemlerden geçirilerek sterilizasyon işlemine tabi tutulduktan sonra üretim yapılmaktadır. Sizin için deri halı çeşitleri arasında her zevke uygun modeller bulunmaktadır.

Deri halı kullanım tarihi oldukça eskilere dayanmaktadır. Ancak günümüzde deri halılar üretim ve tasarım ayrıcalıklarıyla şıklığın doruk noktasında bulunmaktadır. Modern tasarımı, yüksek zarafetiyle deri halı kullanım alanına yüksek konfor kazandırmaktadır. 

Oturma Odası Dizaynı

Oturma odaları evlerde en çok zaman geçirilen yaşam alanlarıdır. Bu nedenle anti alerjen dokusu, geri dönüşüm özelliğiyle deri halı seçebilirsiniz. Deri halı modelleri tasarımcıların yüksek hayal gücüyle muhteşem tasarımlarla satışa sunulmaktadır.

Siz de oturma odanıza deri halı kullanarak hem kendiniz hem aileniz için sağlıklı ortam yaratabilirsiniz. Deri halı etrafında bulunan diğer eşyalara kolay uyum sağlamakta ve kaymayan özelliğiyle simetrisini korumaktadır. Gerçek deri halı satın alırken geniş renk seçeneği ve tasarım özelliği bulunduğunu bilmeniz yararınıza olacaktır.

Misafir Odası ve Salon Dizaynı

Misafir odası ve salonlar için özel boyutlarda üretilen deri halı siparişi verebilir adresinizde teslim alabilirsiniz. Oturma odası ve salonlarda deri halı şıklık ve zarafeti kullanım alanına zenginlik katmaktadır. Zemine tam uyumu, özel tasarım özelliği ve muhteşem renkleriyle vazgeçilmez ürünlere sahip olabilirsiniz. Deri taban halı modelleri arasında düz renkler, Patchwork dokulu seçimler yapabilirsiniz.

Deri halılar el yapımı olup uzun ömürlü ve yüksek konforlu ürünlerdir. İster evleriniz ister iş yerlerinizde deri halı kullanarak statünüzü yükseltebilirsiniz. Doğal dokulu, ahşap mobilyalar ve diğer eşyalar arasında modern halınızı güvenle kullanabilirsiniz.

Deri halı kesinlikle kir tutmaz, üretim özelliğiyle maytları barındırmaz. Sadece nemli bezle silinmesi temizlik için yeterli olacaktır. Deri görünümlü halı kullanıcıları kir tutmaz kolay temizlenebilir özelliğe sahip olabilirler.

Mutfak Dizaynı

Mutfaklar, sağlıklı gıdanın güvenli üretim alanı ve keyifli anların yaşanabildiği bir alan olması dolayısıyla evlerin kalbi gibidir. Böyle olunca da en güzel zeminlerin burada olması aile sağlığı ve konforunu artıracaktır. Hakiki deri halı satın alırken deri dokusunun pürüzsüz olması, sizin alanınıza uygun ölçüde olması önemlidir.

 Eşsiz modeller ve geniş renk seçeneği arasından zevkiniz ve ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Mutfaklar genel olarak ahşap dolaplar, masalar ve aksesuarlar barındırdığından deri halı bütünlük sağlayacaktır. Yaşam alanınızda arzu ettiğiniz her yerde deri halı kullanabilir şık, modern dokusunun keyfini sürebilirsiniz.

Çocuk Odası Dizaynı

Çocuk odaları evlerin hijyen ve sağlık bakımından en güvenli alanı olmalıdır. Deri halı bu konuda size güven ve konforu bir arada sunacaktır. Kirden tozdan uzak, kolay temizlenebilir üretim özelliğiyle çocuklarınız için en doğru seçenek olacaktır. Deri halı fiyatları kullanıcı bütçesine uygun ekonomik değeri yüksek ürünler olarak satışta bulunmaktadır.

 Çocuk odası halılarınızı deriden seçerek özgün tasarımlı zeminlere sahip olabilirsiniz. Deri halı avantajlarından en çok yararlanması gereken çocuklarınızın odasını dizayn ederken ister tek renk ister kombin renkli seçimler yapabilirsiniz. Çocuk odası dizaynında deri halı modelleri size kolaylık sağlayacaktır.

Deri Halı Fiyatları

Deri halılar, geri dönüşüm özellikli ürünlerdir. Üretim ve doğal yapısıyla sektörde bulunan diğer halılara oranla kat be kat daha uzun ömürlüdür. Uygun fiyatı ve muhteşem dokularıyla göz alıcı konfor ürünleri olarak deri halı vazgeçilmeziniz olacaktır. Suni deri halı seçimi yaparak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Moda renkler, her alana uygun ölçülerde halı tercihi yaparak sipariş verebilirsiniz. Kolay temizlenme özelliği, uygun fiyatıyla suni deri halı kullanıcının tercihi olmaktadır. Altı deri kaydırmaz halı bulunduğu alanda güvenlik sağlamaktadır.

Bu çocuklu ve yaşlı bulunan evlerde kayarak yaşanan ev kazalarının da önüne geçebilirsiniz. Kaymaz deri tabanlı halılar, kullanıcıya gönül rahatlığıyla birlikte yüksek zarafet sunmaktadır. Siz de halı ihtiyaçlarınızı deriden yana kullanarak uzun yıllar hizmet alabilirsiniz. Sadece deri halı seçerek yüksek sağlık güvenliği, şık ve zarafet timsali zeminler yaratabilirsiniz.

Deri halı üretiminde, doğada bulunan tüm renkler kullanılabilmektedir. Solmaz, dökülmez ayrıcalığı sayesinde halınız uzun yıllar hizmet verecektir. Deri halı sahibi olabilmek için en yakın adresiniz 7/24 hizmete açık bulunmaktadır. Bulunduğunuz yerden Derimarket’i u ziyaret edebilir zaman sınırsız deri halı siparişi verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Deri Halı Nasıl Yıkanır?

Deri halı zorunlu olmadıkça yıkanmamalıdır. Sabunlu ve nemli bezle silinmesi yeterli olacaktır. Gerekli görüldüğünde kuru temizleme yapılmalıdır. Daha detaylı bilgi almak için Deri Halılar Yıkanır mı? yazımıza göz atabilirsiniz.  

Deri Halı Kolay Yıpranır mı?

Deri halı doğal yapısı ve üretiminde kullanılan kaliteli dokuma teknikleri nedeniyle kolay kolay yıpranmaz. Çok uzun ömürlü bir ürünüdür.

Deri Halı Fiyatları

Deri halılar kullanıcıya kolaylık sağlamak ve bütçesine ağır gelmemesi amacıyla, yüksek kalitede ürünler ve düşük fiyatla satışa sunulmaktadır.

 

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir