DERİ HALILAR İLE ŞIK OFİSLER

Halı sektöründe son zamanlarda yükselen bir trend olarak gözle görülür bir fark yaratmayı başaran deri halılar, dericilik sektörüne de yeni bir soluk olarak giriş yapmış bulunuyorlar.  Yaşam alanlarındaki varlıklarını her geçen gün artıran bu halılar, daha çok dana derisi başta olmak üzere, ceylan, kuzu, oğlak ve çakal gibi çeşitli hayvanların derilerinden imal edilmektedir.

Giyim ve aksesuar alanında kullanılan derilerin, günümüzde dekor alanında da sıkça kullanılmasıyla daha fazla tercih edilmeye başlanan deri halı, diğer halılara oranla çok daha fazla dayanıklı ve uzun ömürlü olmasından dolayı da artı bir değer kazanmaktadır. Sağlıkla birlikte görselliğiyle de büyük bir avantaj sunan deri halılar, her türlü dekora kolaylıkla uyum sağlamalarıyla da beğeni toplamaktadırlar.

Ofislerinizi Deri Halı İle Zenginleştirin

Deri halıların yaygın kullanıldığı alanların başında ise ofis ve işyerleri gelmektedir. Görünümü ile ortama daha asil, şık ve zengin bir görünüm kazandıran deri halılar, aynı avantajları ofislerde de sağlamaktadırlar. Bu halılar, bulundukları ortama son derece şık ve zengin bir görünüm de yansıtırlar. Bu nedenle dekor alanında kullanımlarında artış görülmektedir. Deri halılar bakım ve temizlik açısından büyük kolaylık sağlar. Kullanıldığı tüm mekânlara yansıttığı şıklıkla da oldukça fazla tercih edilen deri halılar, sağlık açısından da son derece faydalıdır.

Deriden üretilen deri halıların kullanım ömrünün uzun olmasının bir diğer nedeni de hassas işçilik ve uygulanan özel dikiş teknikleridir. Diğer taraftan deriden üretilen halıların temizliği de son derece kolaydır.  Deri halıların ofis ortamında fazlasıyla tercih edilmesinin zeminin oluşturan bu özellikler, kullanım pratikliği ve kolaylığı da sağlamaktadır.

Ofiste Deri Halı Kombinasyonu

Ofislerin olmazsa olmazı deri koltuk ve deri sandalyelerdir. Ofis ortamlarını ferahlatan, sağlık açısından fayda sunan ve şıklığı ile motive eden deri koltuk ve sandalyeler, deri halı ve postlarla kombinlendiğinde, ortaya çok daha başarılı bir görüntü çıkacaktır. Yine deri halılar, ahşap mobilyalarla sağladığı kusursuz uyumla da büyük beğeni toplamaktadır.

Kendine has doğal bir yapısı olan deri post halılar da son derece otantik bir hava sunmaktadır. Vahşi doğanın en cazibeli ve en şık şekilde ofis ortamına taşınmasını sağlayan deri post halılar ile sizler de son derece şık, asil ve ferah bir ofis dekorasyonuna rahatlıkla imza atabilir, farkınızı yaşam alanlarınızda da sergileyebilirsiniz.

 

 

derivesen Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir